Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Ciężki dzień

Dzisiejszy dzień zaczął się pięknie, gdy odebrałam maila z informacją że wygrałam zestaw herbat :) Niestety już zdążyłam o nim zapomnieć, bo Szymek mimo ładnie przespanej nocy ma ciężki dzień. Na spacerze wiercił się i raczej spał “na czujce” a po przyjściu do domu nic nie było go w stanie uspokoić. Trochę pojadł, zmieniliśmy mu pieluchę… i ciągle krzyczał. Zasnął dopiero u mnie na rękach. Pospał godzinkę – półtorej godziny i historia się powtórzyła. W drugiej turze brzuszkowej zawalczyliśmy ponowie termoforem. Jak to jest, że człowiek w krytycznych sytuacjach zapomina swojego mózgu i rzeczy najbardziej prostych i oczywistych? Biedne to moje dziecko dziś. Na szczęście termofor ponownie zadziałał, więc coś mi się wydaje że będzie to nasza tajna broń na najbliższy czas. Mam nadzieję, że już niedługo zażegnamy problemy brzuszkowe… po cichu liczę też, że cuda zdziała zamówiona przeze mnie chusta…


8 komentarzy:

 1. Nie wiem czy coś złego dziś było w powietrzu czy co się dzieję bo ja dzisiaj też miała kiepski dzień i jakiś taki dołek mnie dopadł.

  Pozdrawiam i zapraszam do nas

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eh... mnie już trzyma drugi dzień...

   Usuń
 2. No niestety trafiają się takie głupie dni :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  u nas pomagało noszenie pionowo, mocno przytulałam małą i nie wiem czy to delikatny masaż brzuszka robiony w ten sposób czy nasza bliskość sprawiały, że mała się uspokajała. Pozdrawiam i zapraszam do siebie http://silencemiko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również stosujemy tą metodę. Czasem mam wrażenie, że po prostu macham dzieckiem we wszystkie strony cały dzień...

   Usuń
 4. Oj, problemy brzuszkowe to ciężka sprawa. Ja, poza chustą - faktycznie pomaga, proponuję coś ze swojej materii - tzn. masaż. Kiedy nie ma ataków kolki można kilka razy dziennie przemasować brzuszek całą dłonią, wykonując ruch zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Po kilku dniach powinny być widoczne efekty.

  OdpowiedzUsuń
 5. My chustę naszą uwielbiamy! Ostatnia deska ratunku :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.