Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Klamka zapadła.

W końcu się zdecydowałam i już zamówiłam. I w przyszłym tygodniu dostanę przesyłkę ze sklepu LennyLamb.com. Będziemy się chustować. Mam trochę obaw, bo inwestycja dla nas jak na tą chwilę dość duża, jednak dostrzegam w tym spore ułatwienie dla siebie, i dużo przyjemności dla Gnomka. W przyszłym tygodniu rozpocznę naukę wiązania. Wrażeniami na pewno się podzielę.
Czy myślicie, że to dobra inwestycja?

8 komentarzy:

 1. Myślę, że tak, ale jestem mało obiektywna bo mam tylko chustę. Przy pierwszym wiązaniu możesz się napocić, ale nie zrażaj się. Z każdym następnym będzie lepiej. Ja już teraz w chwilunię się motam i nie potrzebuję nikogo do pomocy. Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. słyszałam, że pierwsze kroki są ciężkie. Ale raczej nie zamierzam się poddawać :)

   Usuń
 2. doskonała! szczerze i z całego serca polecam!
  i dodam, że jak masz kogoś w okolicy, żeby podpowiedział czy dobrze zawiązałaś to warto skorzystać z pomocy. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie nie mam nikogo takiego w pobliżu... Zobaczę jak będę sobie radzić. Jeśli kiepsko - poszukam kogoś do pomocy ;)

   Usuń
 3. Powodzenia z chustą!
  Do mnie wogle nie przemawia, ale słyszałam, że jest rewelacyjna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie też nie przemawiał, ale jak urodził się Szymek to stwierdziłam że będzie to dobre rozwiązanie. Będę mieć go przy sobie, a nie ja będę uwiązana ;)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.