Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

MAM butelkę.

Dziś króciutko o butelce MAM Anti – Colic 260 ml, którą również, jak smoczek (pisałam o nim TU),  dostałam do przetestowania od firmy MAM. Producent wyprodukował butelkę z odkręcanym dnem, co ma gwarantować łatwość umycia, a w dnie butelki jest “zawór” jak zostało to nazwane przez producenta.  Cały “zawór” który ma działać antykolkowo, wygląda tak, że w dnie butelki jest uszczelka oraz małe otwory, które mają odprowadzać powietrze z butelki i niwelować kolki. Ciekawością jest funkcja samosterylizacji (jeśli posiadamy mikrofalówkę). Jak widać na zdjęciach zamieszczonych na stronie producenta, butelka jest ładna, dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.
Jak się sprawdziła u nas? Anti Colic 260ml_Nature Africa_Ivory-500x500
Cóż, faktycznie możliwość odkręcenia dna ułatwia mycie i wyparzanie butli. Osłonka smoczka ma praktyczną miarkę (sprawdza się szczególnie teraz, gdy rozcieńczam Szymonkowi herbatkę rumiankową), smoczek ma łagodny przepływ. Początkowo Szymkowi sprawiał problem smoczek, jednak teraz pije z niego bez problemu, nie dławiąc się ani nie krztusząc. Ciężko mi określić, czy proponowany system antykolkowy się  sprawdza. Otworki w dnie faktycznie odprowadzają powietrze,  i to nawet skutecznie bo Szymek nie domaga się noszenia po wypiciu herbatki i jest spokojny. Jednak czy działa to antykolkowo? Tego nie jestem w stanie określić, jeśli chodzi o moje dziecko. Tyle o plusach. Dla niektórych minusem mogłaby być miarka na butelce zaczynająca się dopiero od 60 ml. Jednak wspomniana wcześniej miarka na osłonce smoczka niweluje ten feler. Mimo że odkręcane dno, z otworkami nie przecieka (uszczelka jest bardzo skuteczna), często zdarza się że po podgrzewaniu płynu w podgrzewaczu w różnych zakamarkach zbiera się woda – przynajmniej takie mam wrażenie, bo po wytarciu butli zdarza się że jeszcze z dołu kapie woda. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolona z tej butelki, i jak na razie Gnomek też. U nas się sprawdziła. Zainteresowanych zapraszam na zakupy z rabatem (wystarczy polubić na facebook.com)  ;)
zostan-fanem-MAM-20-procent-znizki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.