Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Szybki weekend

Ach… co to był za weekend. Co prawda według kalendarza jeszcze się nie skończył – ale dla nas trochę tak. Już w środę przyjechała siostra i została z nami dwa dni.
Nasz prywatny fotograf, i matka chrzestna Szymka. Na pamiątkę zostawiła nam parę zdjęć ;) Pierwszego listopada oczywiście wizyta na cmentarzach. Szymek był bardzo dzielny i raczej ten spacer przespał. Wieczorem wizyta u znajomych, dzięki uprzejmości teściów którzy z wnukiem posiedzieli trochę. Wizyta byłą szybka, ale miła. Dziś rodzinny obiad u cioci w Malborku. Też bardzo fajnie i przyjemnie z małą niespodzianką. Spotkanie po dłuugim okresie z przyjaciółką z dzieciństwa. Miło było Cię Aguś zobaczyć znowu ;) Kolejny raz zobaczę Cię pewnie w telewizyjnym serialu ;)

Już od dziś zaczynam “domowanie”. Jutro relaks. A potem już poniedziałkowa szara codzienność. Wtedy też pewnie pojawi się kolejny wpis.

A tym czasem …
115_0568

115_0564

podpis BLOG

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.