Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Oczekiwanie

Chociaż w Lidlu od początku listopada można dostać świąteczne słodycze, choć śnieg raz jest – raz nie ma, atakują nas orkany, zamiecie, deszcze, wiatry i deszcze ze śniegiem… choć portfel jęczy i błaga o litość… to ja, a nawet my – bo mąż także – nie możemy doczekać się tegorocznych Świąt. Wyjątkowo.
Od kilku dni, a może od tygodnia w mojej głowie co jakiś czas pojawia się taki oto monolog:

Zaraz, zaraz… to ile do Świąt zostało? Dwa tygodnie? Nie, chyba dwa i pół. Śniegu nie ma, gwiazda betlejemska nie kupiona. A serweta na stolik? No nie ma, szlag… lampki na okno trzeba z piwnicy przynieść. Na czym choinkę postawić? Może okno w dużym pokoju umyć. Firanki zmienić? (…)

(…)co na te Święta robić. Ryba po grecku. Dlaczego po grecku? Przecież Grecy nie wiedzą,co to za ryba i jak się ją robi…a ciasto? kurde… piec choć jedno? … może jedno. Jak Szymon pozwoli…(…) Już idę, dziecko… daj mi jeszcze sekundę…

(…)kartki Świąteczne. Kurczę, muszę znaleźć te z zeszłego roku(…)

(…)może w końcu dostanę lampki na balkon? po 4 latach…

Zaraz, zaraz… to ile do tych świąt zostało??
podpis BLOG

6 komentarzy:

 1. achh tylko 14 dni:)
  nasze pierwsze swieta we trojke, bo te z toto w brzuchu sie nie licza hihih:)

  OdpowiedzUsuń
 2. I u nas w tym roku będą wyjątkowe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I my czekamy z niecierpliwością!

   Usuń
 3. Relaks, z wszystkim się zdąży :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.