Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Dzieje się, oj dzieje…

Zeszły rok minął pod znakiem ciąży. Osobistych problemów i nauki funkcjonowania z małym Gnomkiem. Trochę nas rozleniwił, trochę pognębił. Dzięki mężowi i jego mobilizacji już w połowie grudnia wiedziałam, że nowy rok może przynieść zmiany. Jeśli tylko przyłożymy do nich rękę, a nie będziemy na nie czekać, aż spadną z nieba. Powoli, powoli, ale przykładamy rękę i pomagamy temu “lepszemu” czasowi zawitać w naszych progach.
Więc zaczyna się robić trochę intensywnie, jak od roku nie było. Luty będzie dla nas pracowity i ciężki. Dlatego też, pewnie zauważyliście, że trochę rzadziej pisze. Jest mi przykro z tego powodu, ale nie od dziś wiadomo, czasem trzeba zintensyfikować działania, by na dłuższą metę mieć więcej czasu (na przykład na pisanie na blogu) ;) Także, pamiętam o Was drodzy czytelnicy. A i owocami naszej intensywnej pracy również się z Wami podzielę. Jak już owe owoce będą.

Oprócz tego, pamiętam także, że 04.02 mija rok, odkąd spotykamy się w tym miejscu. Tak, tak. Rok pisaniny, marudzenia, wątpliwości. Dlatego też, na czwartego lutego przygotowuję dla Was niespodziankę. Taką małą, w podzięce za wspólny rok oraz z zaproszeniem na kolejny ;)

I na koniec, chciałabym Wam polecić jedno miejsce. Orzechowe miejsce. Owe miejsce jest jeszcze w powijakach, ale jestem niemal pewna, że z czasem będzie tam ciekawie. Bloga zaczyna prowadzić znajomy, który ma bogatą osobowość ;) Zapraszam do śledzenia Orzechowego bloga :)
podpis BLOG

6 komentarzy:

 1. Czekamy aż zwolnisz obroty i będziesz zaglądać częściej.
  Powodzenia z owymi zmianami:) trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzmy kolejnego blogowego roczku! Ucałowania dla Gnomka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i życzę kolejnych owocnych lat w prowadzeniu bloga :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejnego roku Ci życzę na blogu. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pewien, że poradzicie sobie ze zmianami. Tak czy siak trzymam kciuki, choć i bez tego poradzicie sobie śpiewająco :-) Aha, dziękuję za dobre słowo :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.