Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Jak buchnąć coś Sroce

Uwaga.

Post ten zawiera informacje, które mogą nie do końca mieścić się w granicach szeroko pojmowanej moralności. W odczuciu niektórych, może być gorszący, a nawet deprawujący.

Uwaga! Matka namawia do złego! 
Chcecie wiedzieć, jak skutecznie buchnąć Sroce przepis?

Zakładacie konto na Instagramie, szukacie wśród użytkowników rzeczonej Sroki i obserwujecie. Czasem wymaga to dużej czujności, skupienia… aż w końcu… jest!

Sroka publikuje przepis!

Na fenomenalne placuszki serowe. Magicznie proste i magicznie pyszne.

Składniki: 1,5 szklanki mąki, 250g białego sera półtłustego, 0,5 szklanki cukru, 2 łyżeczki proszku do pieczenia, 2 jajka, olej do smażenia

Ser, jajka, cukier miksujemy blenderem na gładką masę, dodajemy mąkę i proszek o pieczenia. Wyrabiamy gęste ciasto, formujemy małe kulki i dość mocno spłaszczamy ręką. Smażymy na złoto.

Jeśli chcecie zjadać je z nutellą (jak mój mąż) bądź posypać cukrem pudrem, to pół szklanki cukru może być za dużo. Choć tak na prawdę zależy to od Waszych upodobań, dla mnie były za słodkie… A Szym wcinał jak szalony ;)

Tak czy inaczej, Sroczka okradziona, przepis sprzedany! ;)

Smacznego! :)

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.