Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Przesilenie

Pogoda nas ostatnio zaskakuje. A to mamy dwadzieścia stopni, a to silne wiatry i silna burza. A silne burze w Sztumie, to niezwykła rzadkość. Ta akurat była w nocy, więc trochę strachu się najadłam. A Szym? Szym spał słodko jak aniołek, nie przejmując się grzmotami i błyskami. Dzielne dziecko.

Prawda jest taka że to przesilenie wiosenne wyciąga ze mnie wszelkie pokłady energii, i ciężko mi się zmobilizować do czegokolwiek. Może inaczej. Do czegokolwiek ponad rutynową normę. Oczywiście gdy pogoda sprzyja chodzimy na spacery, których głównym punktem jest oczywiście plac zabaw. I działka babci.


działka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.