Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Majówka

W weekend mieliśmy niespodziankę. W zasadzie można pokusić się o stwierdzenie, że nasza majówka zaczęła się ósmego maja i skończyła dziesiątego. Odwiedził nas Ojciec. I zabrał na wycieczkę do zoo.

Sztumska wiosna

Weekend zdecydowanie był za krótki. Jak każdy, gdy ma się tylko chwilę w trójkę. Tyle rzeczy chciałoby się zrobić, tyle osób zobaczyć… no nie da się. Ale tym razem na spokojnie. No prawie, bo z rozpędu nie wzięliśmy wózka, ale nasze dziecię dzielnie znosiło chodzenie na własnych nogach. Jednak jak się okazało, największą atrakcją było Mini Zoo i karmienie kóz listkami. Kozy wygrały z papugami, gepardem i małpami… były po prostu bezkonkurencyjne…

reksio-004
Jedyne co mogło zachwycić bardziej niż kozy… to kopara pod blokiem. W zasadzie, każdy spacer z głowy…
Taaaka duża kopara

1 komentarz:

  1. Nie ma jak w ZOO :) My czekamy aż Ignaś podrośnie i będzie mógł z nami się świadomie wybrać. Pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.