Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Wiedza Ojca. Z autopsji

Matka z Ojcem mają przyjaciół. Dobrych, o których czasem Matka wspomina w tym miejscu. Przyjaciele wyjątkowi, Ciotka Jola i Wujo Krystian. Choć Matka do przyjaźni dołączyła około 8 lat temu, Ojciec z Ciocią i Wujkiem znają się już … bardzo długo. I choć różnie bywało i lekko nie było, przyjaźń kwitnie. Rodzinka się powiększa, podział obowiązków coraz bardziej wyraźny…

Matka z Ciotką wrażliwe bardzo są. Skore do pomocy i sobie i innym. Nie rzadko razem dyskutują, plany snują a czasem nawet na wzajem do porządku się przywołują. Lata obserwacji prowadzonej przez Ojca, dały efekt końcowy. Obowiązki zostały przydzielone:

Ojciec: (…) idź, wyśledź sytuację i uknuj coś z Jolą…

Matka: Ja w knuciu słaba jestem… Jola to taaaak… ale jaaa… – Machnęła Matka ręką

Ojciec: Ty robisz partyzantkę i dywersję. Jola knuje i wierci. Dziury.

4 komentarze:

 1. Krystian układa taktykę i zajmuje się strategią...
  ...a ja narobię chaosu i zamieszania. Na taką bandę nie ma mocnych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... i jak te dzieci mają być normalne ?

   Usuń
  2. zależy co rozumiemy przez normę :-) przecież my też jesteśmy normalni, ale na swój sposób hahahaha, to i nasze syny będą normalne :-)

   Usuń
  3. a ponadto, to fakt, knuję bo lubię hahahaha, a wiercę bo toć Termit jestem :-)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.