Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Ach, to Ty!

Tego roku lato nas nie oszczędzało. Gorąc, parno... słonecznie. Fakt, że w lipcu był Ojciec w domu wcale nie poprawia letniego wspomnienia. Po prostu to lato było jakieś takie samotne... Witaj moja jesieni! Jesień, jesień... jesień ach, to Ty!


Cyklicznie, wraz z końcem lata piszę o tym jak bardzo jestem zakochana w tej porze roku. Nie przeraża mnie zmienność aury czy niższa temperatura... W jesieni jest zamknięte piękno całej natury: siła, ciepło, łagodność i przemijanie. Jesień, jest pełna nadziei, którą widać w każdym promieniu zachodzącego słońca. W każdym kolorowym listku na ziemi i w każdym oszronionym źdźble trawy. Jesień jest pełna tajemnic o poranku, mglistym, szarym i rześkim. Żadna pora roku nie jest tak piękna, tak silna i tak radosna jak jesień. Już nie mogę się doczekać, tej prawdziwej, polskiej złotej cudownej jesieni.
Tymczasem wspominam zeszłoroczną...  i zbieram siły bo jesień to czas mobilizacji. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.