Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Patchworkowa spaniowa poducha

Ostatni dzień pobytu Męża wykorzystałam szyciowo i zrobiłam drugą poduchę, która w planach była od bardzo dawna. Nie będę już pisać jak bardzo zakochałam się w patchworku. Nie pokażę też półek w szafie, z których wysypują się bawełniane wzory. I nie przyznam się, ile godzin dziennie potrafię siedzieć i oglądać kolejne bawełny, choć na wiele pomysłów ciągle brakuje czasu...


Ale za to napisze trochę o projekcie, który mąż określił: poduchą spaniową. Zupełnie przez przypadek zestawienie wzorów i kolorów faktycznie od razu przynosi na myśl chłopięce kolorowe sny. Jeszcze wykrawając nie byłam do końca przekonana do zestawienia barw. Ale przyszyty spód z niebieskiego minky upewnił mnie że to równie udana poducha jak poprzednia.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.