Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Co śpiewają kwiatki?

Szym jest w takim wieku, że ma już kilka swoich ulubionych kreskówek. Oprócz klasyków zawitało ostatnio na nasz ekran kilka innych bajeczek. Wśród nich oczywiście, Nawet nie wiesz jak bardzo Cie kocham. Jednak ostatnio... ostatnio mamy swój muzyczny hit.

Słyszeliście o Agi Bagi? To polska animacja opowiadająca o środowisku i ekologii. Przez zabawę najmłodsi uczą się o ziemii i o tym jak o nią dbać. Bohaterami są stworzonka zamieszkujące śmieszną planetę. Planeta ta podzielona jest na dwie strony, na jednej mieszkają Agingi a na drugiej Bagingi. To co dzieje się po stronie Agingów nie pozostaje bez wpływu na stonę Bagingów.

Film ten mieliśmy okazję obejrzeć kilka razy na TVP ABC, hitem stała się Gadzina, biegająca za swoim ukochanym owockiem... i Zebromarchewka, czyli Co śpiewają kwiatki.
Rytmiczna, wesoła, wpadająca w ucho piosenka. My uwielbiamy, śpiewamy i tańczymy...

Przyłączycie się? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.