Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Słowo na niedzielę

Niedziela upływała leniwie i spokojnie. To znaczy spokojnie, w momentach gdy Szymon na to pozwalał. Ojciec, w porannym porywie szybkiego ogarniania chatki wyciągnął odkurzacz. Szymowi nie wiele było trzeba by eksploatować urządzenie pół dnia...
Matka, szczerze mówiąc też nie po Bożemu spędzała dzień święty. Siedząc w kuchni dźgała swoje palce i niedokończony patchwork igłą. Uchem jednak pilnie strzygąc co się dzieje w pokoju.

Syn nasz mały, dwuletni odkurzaczem macha, psa odkurzać chce koniecznie.  Ojciec prosi, i tłumaczy że skoro Szymowi nie podoba się jak jest wciągany odkurzaczem, to i Gratis nie będzie szczęśliwy. Jednak dziecko nie przyjmuje argumentów, robiąc dalej swoje... 

- Synu - mówi Ojciec - dobre uczynki trzeba robić. Ktoś to potem liczy, sumuje, sprawdza... i potem rozlicza. No i co zrobisz? Nie pykniesz! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.