Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Papuga

Jako matka już wiem, że w rozwoju dziecka jest wiele pięknych (lub mniej) etapów. Jako matka wiem też, że właśnie mamy jeden z lepszych, który już mi się podoba. Mimo, że to bardzo ryzykowne stwierdzenie.
 Szymon wszystko powtarza. Dużo rozumie i jeszcze więcej przyswaja. Nawet wtedy, gdy wydaje nam się, że zupełnie nas nie słyszy.

- Szymon, choć pozbieramy tą galaretkę z kanapy bo tata będzie zły jak zobaczy ten bałagan – mówię, idąc po ręcznik papierowy 

- Dostanie zawału! - stwierdza Szym, cytując bezbłędnie matkę. 


2 komentarze:

  1. Miły, mały człowiek taki kumaty! :) Ale jak się trzeba pilnować! U nas raz niechybnie wypowiedziana "dupa" weszła do słownika... ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U nas niestety tez ;) i zaczela sie akcja "poprawianie" :)

      Usuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.