Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Trzylatek nadaje

Siedzę sobie na balkonie. Majowe promiennie słoneczne gładzą blade kończyny. Chce się powiedzieć: jak co roku... ale różnica jest. Nie tylko wynikająca z przemijającego czasu. Na około mnie chodzi trzylatek ( bez miesiąca) i buzia Mu się nie zamyka.

O! Jest Pani!” „Dzień dobry!” „ Pani zostawiła gazetę!” „Idziesz na działkę?” „Ty nie idziesz?” „A tata idzie” „Może tak” „Może nie” „Ty na swoim jedź rowerze” „Mały Pająk gilgotkowy chodzi po Tobie! Gili gili!” 

I tak cały dzień. Maszynka słowotwórcza, gejzer samodzielności, kreatywności i dziecięcego szaleństwa.
Oczywiście, nie zawsze jest tak kolorowo i przyjemnie, ale trzyletni postęp jest tak niesamowity że czasem ciężko ubrać to w słowa.
Choć, szczerze mówiąc... Szymon nie ma z tym problemu.... 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.