Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Pięć lat

Ostatnio nasze życie nabrało tempa. Powrót Arka, przedszkole, działalność... W zasadzie całe dnie spędzam w sklepie, szarpiąc co rusz weekend za weekendem. 

Dopiero niecałe dwa tygodnie temu uświadomiłam sobie że trzeci września tuż tuż. Pięć lat mija od dnia w którym zmieniło się tak wiele a jeszcze więcej pozostało bez zmian. Oglądając zdjęcia z tego wydarzenia, mam wrażenie że było to wczoraj. Jednak kiedy myślę o nim, nie mając zdjęć przed oczami wydaje mi się, że minęły całe lata świetlne. 

W tamten dzień - piękny, ciepły i słoneczny, zyskałam męża, stałam się żoną. 

Tylko pięć lat.

Aż pięć lat. 

Czasem mówi się, że po ślubie zmienia się wszystko. Z perspektywy czasu widzę, jak dzień ten zmienił nasze życie. Paradoksalnie pokazał prawdziwych przyjaciół, a wskazał tych którzy tylko nimi się nazywali. Niektóre zmiany zachodziły szybko, inne pokazały się z czasem. Z jednymi ciężko było się pogodzić, inne przyjęło się z ulgą. 

Pięć lat później mam męża, jestem żoną jestem matką. A prawdziwi przyjaciele dalej z nami trwają. 

Przez te pięć lat zmieniało się wszystko, tylko miłość się pomnożyła. 
I dzieli się na trzy... trzy i pies ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.