Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Kolejna nietypowa przyjaźń w książce dla dzieci

Na tą książkę czaiłam się dość długo. Miała mnie rozbawić i wywołać śmiech na cały głos. Jednego jej odmówić nie można: jest bardzo interesująca i oryginalna. Dziś o Króliku i Misi autorstwa Juliana Gough'a i Jim'a Field'a. 

Jedną z książek o nietypowej przyjaźni, była Żyrafia i Mrówka, o której pisałam tu. W dalszym ciągu należy do moich ulubionych książek w bibliotece Szyma. Dlatego też z niecierpliwością czekałam na Królika i Misię, licząc że faktycznie będzie to równie fajna książka. Niestety muszę przyznać że trochę mnie rozczarowała. Owszem, jest zabawna i ładnie ilustrowana. Postać Królika złodziejaszka, zrzędy i boi dudka jest mimo to dość sympatyczna. A jednak brakuje tej książce jakiejś głębi. Mam wrażenie ze całość sprowadza i skupia się na układzie trawiennym królika, który poznajemy dość dobrze. I uwierzcie mi słowo "skupia" pasuje tu idealnie. 

Trochę szkoda, ale następnej części raczej nie kupimy. 

Tytuł: Królik i Misia. Niesmaczne zwyczaje królika
Autor: Julian Gough Jim Field
Wydawnictwo: Zielona Sowa


1 komentarz:

  1. Ten misiek, to mi tak trochę tego od Maszy przypomina ;-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.