Prawa autorskie

Wszystkie posty oraz zdjęcia oznaczone znakiem "okiem-mamy-mlodej.blogspot.com" oraz "Radość i partyzantka" są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Ewolucja miłości

Sobota jak sobota. Każdy na nią czeka. Ojciec i Matka również. Ale kiedy wybija godzina czternasta, a starzy muszą jeszcze zrobić zakupy... no cóż... powiedzmy że do entuzjazmu nam daleko... ale jechać trzeba. 

Ojciec powadzi, Matka smętnie wygląda przez okno. Czuje, że z każdą minutą jej bateria siada. Nagle spostrzega, jak po chodniku idzie chłopak. Młody - może z 19/20 lat, podskakuje,wygląda ewidentnie na szczęśliwego i zadowolonego z siebie. 

Ojciec: A ten co?! - pyta zdziwiony
Matka: szczęśliwy człowiek - odpowiada zwięźle, bez cienia uśmiechu 
O: Zakochany! - zapada sekunda ciszy, i po chwili pada chóralne:

GŁUPI! 

Po salwie śmiechu, czuć w powietrzu aurę zadumy. Trochę zabarwionej ironicznym rozbawieniem, jednak na duszy jakoś tak zmęczenie mniejsze... Nagle Ojciec nostalgicznie wzdycha, oddany własnym przemysleniom, i dzieli się swoją prywatną puentą: 

- Najpierw motyle w brzuchu... potem robale w dupie...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam do grona obserwatorów i zachęcam do ponownych odwiedzin.

Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu.
Anonimom dziękujemy.